درباره ما

درباره ما؛ دفتر ترجمه رسمی دانش:

دفتر ترجمه رسمی دانش با شماره ۹۷ تهران ، با ۳۰ سال سابقه در امر ترجمه  ارائه کننده انواع خدمات ترجمه رسمی و دانشجویی و انواع متون با بهره گیری از مترجمین کارآزموده می باشد .

دارالترجمه ی رسمی دانش فعالیت رسمی خود را با اخذ مجوز تحت شماره ۹۷ از اداره کل امور حقوقی و اسناد مترجمین آغاز نمود. مدیران و کارکنان دانش همگی دارای سوابق کاری درخشان و تحصیلات آکادمیک در زمینه های مرتبط به بخش کاری خود می باشند که همراستایی این دو ( دانش و تجربه) باعث شده است، در پاسخ به تقاضاهای مختلف مراجعین، اقدامات لازم  به بهترین نحو به عمل آید.

ترجمه و تایید مدارک توسط دادگستری و وزارت امور خارجه در سریعترین زمان ممکن توسط این دارالترجمه به صورت فوری و یکروزه و بدون فوت وقت از مشخصه های بارز این دارالترجمه می باشد تحویل ترجمه رسمی  مدارک  با تائیدات دادگستری در سریعترین زمان و انجام کلیه ترجمه های دانشجویی با دقت بسیار بالا در دفتر ترجمه رسمی دانش انجام می گیرد

از جدیدترین خدمات قابل ارائه توسط ما ارسال مدارک پستی و انجام کلیه امور به صورت از راه دور و بدون نیاز به حضور شخص در محل دفتر ترجمه می باشد فقط کافیست با دفتر دارالترجمه تماس حاصل نمایید تا تمامی راهنمایی های لازم در این خصوص انجام گیرد.

 

درباره ما

ترجمه رسمی دانش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =